Kriega KAMBS - US Drypack hook strap set

Kód: KAMBS
Značka: Kriega
€38,90
Na objednávku
Možnosti doručenia
Upevňovanie popruhy pre kriega US Drypack

Detailné informácie

Cez 300 výdajných miest
Cez 300 výdajných miest
po celom Slovensku
Kvalitné výrobky
Kvalitné výrobky
Ponúkame osvedčené a kvalitné výrobky od svetoznámych výrobcov
Výmena veľkosti
Výmena veľkosti
Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní

Podrobný popis

VLASTNOSTI

Háčik

Upgrade zliatinových háčikových remienkov pre staršiu generáciu balení US-10 a 20 (štandardne na produkte po roku 2012). Mimoriadne bezpečná montážna súprava pomocného rámu umožňuje kombinácie batožinového priestoru až do 90 litrov. Upevňovacie popruhy boli navrhnuté tak, aby vyhovovali prakticky akémukoľvek štýlu bicykla. Zvlášť vhodné pre tradičné jednodielne sedadlá alebo priskrutkované podložky/regály.

Kovanie

Poznámka: Niektoré bicykle už majú sieťové slučky pripevnené k podložke sedadla/základni. V tomto prípade stále odporúčame namontovať slučky Kriega, pretože upevnenie na pomocný rám je oveľa pevnejšie ako na sedadlo.

Odstráňte sedadlo bicykla a nájdite najlepšie montážne oblasti na zadnom pomocnom ráme. Ak nie je odkrytá žiadna kovová konštrukcia pomocného rámu, môže byť potrebné zasunúť vnútornú plastovú vaničku. Pripevnite 4 x 20 mm sieťové slučky bezpečne k oblastiam rámu s vysokou pevnosťou. 20 mm pútka sú dĺžkovo nastaviteľné. Konečné nastavenia by sa mali vykonávať s namontovaným sedadlom/podložkou. Po nastavení musí byť popruh prevlečený späť cez nastavovač, aby sa popruh uzamkol. Pozrite si schému navliekania na tejto strane. Ak chcete namontovať US-pack, zaveste popruh na sieťku, pripevnite hornú rýchloupínaciu pracku a pripevnite tašku na bicykel. Na zvládnutie voľných koncov vždy používajte 2 držiaky popruhov na webe. Uistite sa tiež, že rýchloupínacie spony sú správne „zacvaknuté“

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Vlastné háčiky zo zliatiny 6061-T6
Viacpolohové: inline alebo priečne sedadlo bicykla
Jednoduché nasadzovanie/vysadzovanie z bicykla
Na bicykli nezostali žiadne voľné popruhy
Std. dĺžka popruhu 600 mm
4 x Acetal ITW Airloc spony
4 x 20 mm slučky pomocného rámu
10 ročná záruka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: