O nás

Kto sme?

Sme motorkári. Za uplynulé roky sme najazdili mnoho kilometrov, navštívili sme mnoho štátov, známych a menej známych kútov rôznych krajín. Prežili sme jazdu za každého počasia, nezastavilo nás ani celodenná dážď a samozrejme ani veľké horúčavy. 

Kde sme?

93201 Veľký Meder, Komárňanská 3576/16, v centre mesta pri Bille

Náš cieľ?

Svoje nazbierané skúsenosti radi podelíme s každím motorkárom či je začínajúce alebo svetový motorkár. Nami péčlivo vybraný sortiment moto oblečienia a doplnkov pre vás bude znamenať príjemnú a bezpečnú jazdu na motorke. Náš cieľ aby ste každý kilometer jazdy užívali a aj po návrate domov z krátkeho tripu či z viacdňového výletu vrátili s úsmevom na tvári.

Čo ponúkame?

Ponúkame kompletnú starostlivosť pre motorkára - motobundy, nohavice, rukavice, prilby, motorkárske topánky, doplnky oblečenia ako nepremoky, kukly, nákrčníky, termoprádlo, ľadvinové pásy,atď. Na predajni ako aj na eshope ponúkame celý sortiment motooblečení značiek ako Büse, MBW, Oxford ,Seca, Modeka, Falco,  prilby Rocc, HJC, Premier, Nolan, Axxis, Cassida a ďalšie. Samozrejme ponúkame aj doplky na motorku, napr. batožinu oz značiek Shad, Givi, Kriega... 

Potrebujete poradiť?

V prípade otázok nás kontaktujte na tel. 0908 123 567, emailom info@motocity.sk , alebo navšívte nás osobne na predajni

otváracia doba: Po-pi: 9:00-12:00 13:00-17:00 , So: 9:00-12:00

Ako to u nás vyzerá?