Sena Impulse prilba s Mesh headsetem čierna matná

Kód: M140-1750-M M140-1750-L M140-1750-XL M140-1750-2XL Zvoľte variant
Značka: SENA
€724,90
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia
Sena Impulse prilba s Mesh headsetem čierna matná

Detailné informácie

Cez 300 výdajných miest
Cez 300 výdajných miest
po celom Slovensku
Kvalitné výrobky
Kvalitné výrobky
Ponúkame osvedčené a kvalitné výrobky od svetoznámych výrobcov
Výmena veľkosti
Výmena veľkosti
Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní

Podrobný popis

SENA Impulse

Nová výklopná prilba s integrovaným Mesh headsetom, ozvučením Harman Kardon a zadným LED svetlom

Modulárna prilba v novom poňatí
Úplne nová prilba Impulse je modulárna inteligentná prilba vybavená špičkovou technológiou Mesh Intercom™ a Bluetooth® Intercom spoločnosti Sena a prémiovými reproduktormi a mikrofónom od odborníkov na zvuk zo spoločnosti Harman Kardon. S pomocou spoločnosti Harman Kardon prinášajú odborne vyladené reproduktory modelu Impulse novú úroveň presnosti a čistoty zvuku v prilbe a úplne nový mikrofón pre bezprecedentnú kvalitu odchádzajúceho zvuku. Prilba sa môže pochváliť integrovaným zadným svetlom pre lepšiu viditeľnosť jazdca a praktickú výsuvnú slnečnú clonu. Prilba Impulse bola vyrobená s kompozitnou škrupinou zo sklených vlákien s certifikáciou DOT a ECE a má stredne oválny strih. Štyri strategicky umiestnené vetracie otvory, vetrací otvor na brade, horný vetrací otvor a dva výfukové otvory umožňujú prúdenie vzduchu počas jazdy.

Kľúčové vlastnosti prilby Impulse
• Prémiové reproduktory a mikrofón s technológiou zvuku od spoločnosti Harman Kardon
• Modulárny dizajn prilby
• Integrované interkomové systémy Mesh a Bluetooth
• Antifog Pinlock v sade
• Výsuvná slnečná clona
• Zadné LED svetlo
• Prístup k digitálnemu asistentovi aktivovanému hlasom ("Hey Google"/"Hey Siri")
• Hlasové príkazy v 8 jazykoch
• Magnetický nabíjací port Pogo

Zvuk od expertov
Sena Impulse ponúka bezkonkurenčný zvukový zážitok vďaka technológii zvuku od Harman Kardon. Reproduktory aj mikrofón boli vytvorené v spolupráci s odborníkmi na zvuk zo spoločnosti Harman Kardon, aby poskytovali prvotriedny zvuk. Vnútorný dizajn prilby Impulse bol spoločnosťou Sena optimalizovaný tak, aby poskytoval akustické tlmenie pre reproduktory Harman Kardon. Vďaka presne umiestneným reproduktorom a akustickému dizajnu interiéru v kombinácii s úplne novým mikrofónom poskytuje prilba Impulse neprekonateľný zvukový zážitok pri jazde. Reproduktory vysielajú k ušiam jazdca krištáľovo čistý zvuk, zatiaľ čo mikrofón s novo navrhnutým snímačom poskytuje robustný výkon pre hlasovú komunikáciu počas jazdy.

Mesh aj Bluetooth komunikácia
Impulse je vybavený platformami Mesh a Bluetooth Intercom, ktoré používateľom umožňujú prepojenie s akoukoľvek náhlavnou súpravou Sena pre komunikáciu medzi jazdcami. Funkcia Mesh Intercom prináša robustné, spoľahlivé pripojenie a flexibilné smerovanie interkomových správ s významnými vylepšeniami algoritmu Mesh spoločnosti Sena. Ďalej ponúka bezprecedentnú úroveň kvality zvuku interkomu vďaka dvom nastaveniam Mesh, viackanálovému otvorenému Mesh Intercom™ a skupinovému Mesh Intercom™. Viackanálový otvorený interkom Mesh (Open Mesh) obsahuje prvý kanálový systém Mesh Intercom™ v odbore. Podobne ako pri štandardných ručných alebo CB vysielačkách umožňuje Mesh užívateľom prepínať medzi deviatimi kanálmi pri prevádzke v režime Open Mesh. Open Mesh ponúka pripojenie jedným stlačením tlačidla. Podporuje tiež takmer neobmedzený počet používateľov v dosahu až 8 km (min. 6 jazdcov v intervaloch 1,6 km). Pre súkromnú skupinovú konverzáciu ponúka Impulse režim Group Mesh Intercom. Group Mesh podporuje jednu súkromnú skupinu až pre 24 účastníkov a rovnaký dosah ako Open Mesh. Aby bolo zaistené súkromie, môžu sa k chatu Group Mesh pripojiť iba pozvaní užívatelia. Tradičný štvorcestný režim Bluetooth Intercom zostáva aj naďalej možnosťou pre pripojenie zariadenia Impulse k ostatným užívateľom so zariadením Sena Bluetooth v dosahu cca 2 km.

Modulárna konštrukcia prilby dohromady s tými najlepšími funkciami
Impulse je vybavená radom funkcií, vrátane vôbec prvého integrovaného zadného LED svetla, ktoré zaisťuje lepšiu viditeľnosť jazdca. Prilba Impulse s certifikáciou DOT a ECE bola skonštruovaná s praktickou modulárnou konštrukciou a ľahkou škrupinou z kompozitných sklených vlákien. Ventilačný systém prilby ponúka prúdenie vzduchu z vetracích otvorov v hornej časti prilby, na brade a ďalších dvoch otvorov vzadu. Prilba je vybavená výsuvnou slnečnou clonou, ktorá jazdca chráni pred nadmerným oslnením. Prilba Impulse je pripravená na systém Pinlock® a jej súčasťou je aj Pinlock® proti zahmlievaniu. Mikrometrické zapínanie pod bradou udržuje prilbu pohodlne a bezpečne na mieste po celú dobu jazdy.

Intuitívne hlasové ovládanie umožňuje viac sa sústrediť na cestu
Hlasové povely umožňujú jazdcom hovoriť priamo do prilby Impulse a pritom mať ruky bezpečne na riadidlách. Ovládajte funkcie prilby Impulse, napríklad zdvihnutie telefónu alebo spustenie relácie Group Mesh. Impulse podporuje hlasové príkazy v 8 jazykoch, vrátane angličtiny, francúzštiny, nemčiny, španielčiny, taliančiny, čínštiny, japončiny a ruštiny. Prístup k digitálnemu asistentovi umožňuje zariadenie Impulse pripojiť sa k službám Google Assistant a Apple Siri pomocou jednoduchého hlasového príkazu, ktorý vám umožní využívať funkcie vášho smartfónu, vrátane navigácie GPS, prehrávania hudby, hlasového vytáčania a ďalších funkcií. Stačí sa len opýtať: "Hey Siri" alebo "Hey Google"! 

Dodatočné parametre

Kategória: Moto prilby
Farba: Čierna
Séria: Sena Impulse

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: