Sena Outstar S otvorená prilba s headsetom biela lesklá

Kód: M140-1862-S M140-1862-M M140-1862-L M140-1862-XL Zvoľte variant
Značka: SENA
€268,90
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia
Sena Outstar S otvorená prilba s headsetom biela lesklá

Detailné informácie

Cez 300 výdajných miest
Cez 300 výdajných miest
po celom Slovensku
Kvalitné výrobky
Kvalitné výrobky
Ponúkame osvedčené a kvalitné výrobky od svetoznámych výrobcov
Výmena veľkosti
Výmena veľkosti
Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní

Podrobný popis

SENA Outstar S

Jazdite v spojení s praktickými funkciami
Outstar S je otvorená múdra prilba, ktorá je vybavená osvedčenou komunikačnou technológiou Sena. Prilba Outstar S s certifikáciou ECE je pripravená na použitie ihneď po vybalení, nie je nutná žiadna inštalácia. Či už chcete komunikovať s ostatnými jazdcami, alebo spárovať svoj smartfón a počúvať pokyny GPS, Outstar S ponúka praktické funkcie, ktoré vašu jazdu posunú na vyššiu úroveň.

Kľúčové vlastnosti prilby Outstar S
• Bluetooth® 5.0
• Štvorcestný interkom Bluetooth
• HD 2-cestný interkom
• Certifikát ECE
• Výsuvná slnečná clona
• Kompatibilný s aplikáciou Sena Utility
• K dispozícii varianty matná čierna a lesklá biela, vo veľkostiach S-M-L-XL

Bezpečnosť a inovatívny dizajn
Outstar S má certifikáciu ECE a bezpečne drží na svojom mieste vďaka elegantnému popruhu s mikro západkou pod bradou. Outstar S ponúka tvárový štít a zaťahovaciu slnečnú clonu pre väčšie pohodlie pri jazde na priamom slnku. Ventilačný systém prilby umožňuje jazdcovi pohodlie vďaka dvom vstupným a dvom výstupným vetracím otvorom. Prilba Outstar S je vybavená elegantným trojtlačítkovým ovládačom na ľavej strane prilby pre pohodlné ovládanie pri jazde na skútri alebo motocykli.

Komunikácia medzi jazdcami
Outstar S s rozhraním Bluetooth 5.0 umožňuje používateľom ľahko komunikovať s partnermi na motocykloch z helmy do helmy prostredníctvom integrovaného štvorcestného interkomu Bluetooth. Vďaka technológii Advanced Noise Control™ je znížený hluk vetra a okolitý hluk pri jazde, čo vedie k menšiemu rušeniu zvuku v interkome. Outstar S má dosah interkomu až 900 ma dobu hovoru 12 hodín. Pri spojení iba s jedným ďalším jazdcom si užívatelia užijú interkom v HD kvalite.

Pripojenie smartfónu a aplikácie Sena Utility
Outstar S je možné spárovať so smartfónom a počúvať hudbu, využívať GPS navigáciu, prijímať telefónne hovory a ďalšie funkcie. Funkcia Audio Multitasking umožní používateľom bezproblémovo počúvať hudbu z telefónu a zároveň sa pritom bez hnutia prstom rozprávať s partnermi cez interkom. Outstar S je možné tiež používať s aplikáciou Sena Utility App, ktorá umožňuje upravovať rôzne nastavenia zariadenia priamo z smartfónu. Aplikácia Sena Utility App obsahuje aj funkciu Smart Intercom Pairing, čo je jednoduchý spôsob, ako spárovať Outstar S až s troma ďalšími zariadeniami Sena podporujúcimi technológiu Bluetooth naskenovaním QR kódu.

Headsety SENA umožňujú komunikáciu s headsetmi ostatných značiek vďaka funkcii Universal Intercom Pairing.

Dodatočné parametre

Kategória: Moto prilby
Farba: Biela
Séria: Sena Outstar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: