Sena Stryker prilba s Mesh Headsetom biela matná

Kód: M140-1753-S M140-1753-M M140-1753-L M140-1753-XL M140-1753-2XL Zvoľte variant
Značka: SENA
€619,90
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia
Sena Stryker prilba s Mesh Headsetom biela matná

Detailné informácie

Cez 300 výdajných miest
Cez 300 výdajných miest
po celom Slovensku
Kvalitné výrobky
Kvalitné výrobky
Ponúkame osvedčené a kvalitné výrobky od svetoznámych výrobcov
Výmena veľkosti
Výmena veľkosti
Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní

Podrobný popis

SENA Stryker

Špičková integrálna prilba s Mesh headsetom, zvukom Harman Kardon a zadným LED svetlom

Prémiová komunikácia, prémiová ochrana, prémiový zvuk
Stryker je najnovšia celotvárová múdra prilba spoločnosti Sena, vybavená technológiou Mesh Intercom a Bluetooth Intercom a prémiovými reproduktormi a mikrofónom od odborníkov na zvuk zo spoločnosti Harman Kardon. Stryker je športová turistická prilba s bezproblémovo integrovanými reproduktormi a mikrofónom, ktoré prinášajú novú úroveň presnosti a čistoty zvuku v prilbe. Prilba je vybavená prvotriednymi funkciami vrátane integrovaného zadného svetla a výsuvnej slnečnej clony, navyše má škrupinu z kompozitných sklených vlákien s certifikáciou ECE a ponúka konštrukciu so siedmimi ventilačnými otvormi.

Kľúčové vlastnosti prilby Stryker
• Prémiový zvuk od Harman Kardon obsahujúci ako reproduktory tak aj mikrofón
• Integrované interkomové systémy Mesh a Bluetooth
• Výsuvná slnečná clona
• Zadné LED svetlo
• Prístup k digitálnemu asistentovi aktivovanému hlasom ("Hey Google"/"Hey Siri")
• Hlasové príkazy v 8 jazykoch
• Magnetický nabíjací port Pogo
• Plexi s možnosťou Pinlock® k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo
• ECE certifikácia
• K dispozícii vo veľkostiach S, M, L, XL a XXL v matnej čiernej a lesklej bielej

Zvuk od expertov Harman Kardon
Stryker ponúka bezkonkurenčný zvukový zážitok vďaka technológii SOUND BY Harman Kardon. Reproduktory aj mikrofón boli vytvorené v spolupráci s odborníkmi zo spoločnosti Harman Kardon, aby poskytli prvotriedny zvuk vo vnútri motocyklovej prilby. Vnútorný dizajn bol optimalizovaný spoločnosťou Sena tak, aby poskytoval špeciálne akustické utlmenie, ktoré dopĺňa reproduktory SOUND BY Harman Kardon. Spolu s úplne novým mikrofónom prináša prilba bezprecedentný zvukový zážitok. Prémiové reproduktory doprajú ušiam krištáľovo čistý zvuk, zatiaľ čo mikrofón s novo navrhnutým snímačom poskytuje robustný výkon pre komunikáciu počas jazdy.

Možnosti Mesh a Bluetooth komunikácie
Stryker je vybavený Mesh a Bluetooth interkomom, takže sa používatelia môžu pripojiť k akémukoľvek headsetu Sena a komunikovať medzi jazdcami. Funkcia Mesh Intercom prináša spoľahlivé pripojenie a flexibilné smerovanie interkomových správ s významnými vylepšeniami algoritmu Mesh spoločnosti Sena. Mesh ponúka bezprecedentnú úroveň kvality zvuku interkomu vďaka dvom nastaveniam Mesh, viackanálovému otvorenému Mesh Intercom™ a skupinovému Mesh Intercom™. Viackanálový otvorený interkom Mesh (Open Mesh) obsahuje prvý kanálový systém Mesh Intercom™ v odbore. Podobne ako pri štandardných ručných alebo CB vysielačkách umožňuje Mesh užívateľom prepínať medzi deviatimi kanálmi pri prevádzke v režime Open Mesh. Open Mesh navyše umožňuje pripojenie jediným stlačením tlačidla. Podporuje tiež takmer neobmedzený počet užívateľov v dosahu 8 km (min. 6 jazdcov v intervaloch 1,6 km). Pre súkromnú skupinovú konverzáciu ponúka Stryker režim Group Mesh Intercom. Group Mesh podporuje jednu súkromnú skupinu až pre 24 účastníkov a rovnaký dosah ako Open Mesh. Aby bolo zaistené súkromie, môžu sa k chatu Group Mesh pripojiť iba pozvaní užívatelia. Štvorsmerný režim Bluetooth Intercom je aj naďalej možnosťou pre pripojenie zariadenia Stryker k ostatným užívateľom s technológiou Bluetooth spoločnosti Sena v dosahu 1,2 míle. Okrem toho sa používatelia môžu spárovať s užívateľom Sena Bluetooth Intercom a "premostiť" ho do interkomovej konverzácie Mesh 2.0.

Celotvárová ochrana snúbiaca sa s praktickými rysmi
Stryker bol navrhnutý s mnohými praktickými funkciami, vrátane vôbec prvých integrovaných zadných LED svetiel motocyklovej prilby Sena pre lepšiu viditeľnosť jazdca. Stryker s certifikáciou ECE je celotvárová prilba s ľahkou škrupinou z kompozitných sklených vlákien. Stryker ponúka sedem vetracích otvorov vrátane bradového, horného a dvoch bočných, plus tri otvory ktoré vzduch odvádzajú. Prilba je vybavená výsuvnou slnečnou clonou, ktorá chráni jazdcov pred nadmerným oslnením počas jazdy. Vďaka mikrometrickej pracke pod bradou prilba pohodlne a bezpečne drží na svojom mieste po celú dobu jazdy.

Intuitívne hlasové ovládanie umožňuje viac sa sústrediť na cestu
Hlasové príkazy umožňujú jazdcom hovoriť priamo do prilby Stryker a pritom mať ruky bezpečne na riadidlách. Ovládajte funkcie prilby Stryker, napríklad zdvihnutie telefónu alebo aktiváciu Group Mesh. Stryker podporuje hlasové príkazy v 8 jazykoch, vrátane angličtiny, francúzštiny, nemčiny, španielčiny, taliančiny, čínštiny, japončiny a ruštiny. Prístup k digitálnemu asistentovi umožňuje zariadenie Stryker pripojiť sa k službe Google Assistant a či Apple Siri pomocou hlasového príkazu, ktorý vám umožní využívať funkcie vášho smartfónu, vrátane navigácie GPS, prehrávania hudby, hlasového vytáčania a ďalších funkcií. Stačí sa len opýtať: "Hey Siri" alebo "Hey Google"! Chcete si zájsť na jedlo? "Hej Google, prosím, ukáž mi cestu k najbližšej reštaurácii"

Automatické aktualizácie fimware a dobíjanie s magnetickým pogo konektorom
Stryker je vybavený novým systémom nabíjania, ktorý funguje pomocou magnetického pogo pripojenia. Nový nabíjací port je umiestnený v zadnej časti prilby a je bezpečne utesnený, takže ponúka lepšiu ochranu pred poveternostnými vplyvmi počas jazdy. Stryker ponúka dobu hovoru 10 hodín pri použití Mesh Intercom™ a až 18 hodín pri použití interkomu Bluetooth. Stryker je vybavený vstavaným wifi, ktorý zaisťuje automatickú aktualizáciu firmvéru počas nabíjania. Používatelia už nebudú musieť používať správcu zariadenia Sena na aktualizáciu firmvéru.

Ovládajte prilbu s aplikáciou Sena Motorcycle App
Nová aplikácia Sena Motorcycles App umožňuje používateľom konfigurovať nastavenia prilby. Stiahnite si aplikáciu a prispôsobte si rôzne nastavenia a funkcie zariadenia Stryker, vrátane možnosti vzdialene spravovať nastavenia kanálov pre Open Mesh alebo dokonca nastaviť súkromnú skupinu pre Group Mesh. Užívatelia prilby budú môcť prostredníctvom aplikácie Sena Motorcycles App ovládať aj zadné LED svetlo. Aplikáciu Sena Motorcycle App je na stiahnutie v App Store alebo Google Play.

Dodatočné parametre

Kategória: Moto prilby
Farba: Biela
Séria: Sena Stryker

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: